SILESIAN FLOUR Sp. z o. o. to najnowsza inwestycja Grupy „ZIĘBICE”, która powstała jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynku na produkty innowacyjne, o szerokim zakresie aplikacji. Nowoczesny zakład i unikalny proces produkcyjny pozwalają na produkcję specjalistycznych mąk z zastosowaniem naturalnych procesów fizycznych.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij CV na adres: biuro@sflour.pl

Koniecznie uzupełnij je o klauzulę poufności z aktualną podstawą prawną:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Silesian Flour Sp. z o. o. z siedzibą w Ziębicach zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000).”

W Silesian Flour oferujemy stanowiska: pakowacz, laborantka / laborant, operator produkcji.

Jeżeli aktualnie nie mamy otwartej rekrutacji, a jesteś zainteresowana/y jednym ze stanowisk, mimo wszystko wyślij swoje CV – w przypadku pojawienia się zapotrzebowania, skorzystamy z niego w pierwszej kolejności.

Zalety pracy w Silesian Flour:

    • praca w zgranym zespole;
    • szanse rozwoju;
    • stabilne warunki zatrudnienia;
    • umowa o pracę.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Opis stanowiska:

  • obsługa mieszalnika;
  • naważanie półproduktów i wykonywanie produktu zgodnie z recepturą;
  • obsługa przyjęć i wydań surowca oraz wypełnianie dokumentacji związanej z bezpieczeństwem żywności;
  • obsługa wózków widłowych;
  • utrzymywanie czystości magazynu;
  • dbanie o bezpieczeństwo i higienę pracy.

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych czołowych nadane przez UDT;
  • książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych;
  • doświadczenie w pracy na obiektach produkcyjnych na podobnym stanowisku;
  • znajomość zasad higieny i bezpieczeństwa na obiektach produkcyjnych;
  • znajomość obsługi komputera.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę;
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do umiejętności i doświadczenia;
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim;
  • udział w tworzeniu trendów na rynku spożywczym;
  • pracę w doświadczonym, dynamicznym zespole w przyjaznej atmosferze;
  • wsparcie w rozwoju kompetencji;
  • perspektywy rozwoju zawodowego.

PAKOWACZ

  • przygotowywanie zamówień dla klientów i wypełnianie dokumentacji systemowej;
  • foliowanie palet;
  • pakowanie towarów;
  • załadunek/rozładunek towarów;
  • obsługa paczkarek i doków załadowczych;

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych czołowych;
  • aktualna książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych;
  • podstawowa znajomość zasad higieny i bezpieczeństwa na obiektach produkcyjnych;
  • prawo jazdy kat. B;
  • bardzo dobry stan zdrowia;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na obiektach produkcyjnych.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę
adminKariera